Koledžas students, strādājot no savas guļamistabas, saņēma vairākus tūkstošus mārciņu dienā, tajā pašā laikā jaunietis uz pusslodzi strādāja ātrās ēdināšanas restorānā McDonald’s.
Roberts Mfune bija tik vien kā 16 gadus vecs, kad viņš apguva binārās tirdzniecības pamatus, iestrādājot finanšu uzņēmumā pēc stundām.
Viņš uzsāka tirdzniecību no mājām Sauthempotonā, būdams 17 gadus vecs un nopelnīja gana daudz naudas, lai pēc vidusskolas eksāmenu nolikšanas iegādātos 150 000 eiro vērtu Bentliju.
Jaunieša stāsts ir ne tikai pārsteidzošs, bet arī iedvesmojošs, jo īstenībā viņam līdzīgu stāvokli var sasniegt jebkurš.
Lai uzzinātu vairāk par to, kā viņš nokļuva no McDonalds darbinieka līdz miljonāra statusam, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Beigas vecajai kārtībai: Kapsētu likums ievieš stingrākus noteikumus ikvienam — kas jāzina katram kapu kopējam
- “Paņem savu Ivaru atpakaļ” Madara man vienkārši palūdza paņemt atpakaļ bijušo vīru
- 5. aprīlis četrām horoskopa zīmēm var atnest īpašu veiksmi un skaidrību, klāsta Vasilisa Volodina
- “Vitālijs man mācīja kā viņa mamma vāra zupu – es viņam parādīju durvis; nav man vairs 20 lai mani skolotu” nopūšas Gunta
- Šķiet, ka pavasaris mūs nolēmis nedaudz pārbaudīt: kad atgriezīsies siltais laiks
- Bēgšana no pilsētas ne visiem beidzas laimīgi: ko mans draugs saprata tikai pēc pirmās ziemas dziļi Sēlijas laukos







